O nas

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w samorządzie, spółkach komunalnych oraz w pracy przy zabytkach.

Marek Janikowski

marek janikowskiMagister inżynier, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu wydział inżynieryjno–ekonomiczny. Studiował Polityki Publiczne na Uniwersytecie Roberta Schumana w Strasburgu. Inspektor wydziału Finansów i Budżetu w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim w latach 2002-2004. Autor cyklu szkoleń dotyczących Unii Europejskiej i zarządzania projektami. Ukończył kurs Ministerstwa Finansów pt.: "Zarządzanie przepływami finansowymi Funduszy Strukturalnych w Polsce". Samorządowiec w latach 2004 – 2014, w 2012 roku wybudował pierwszą w Polsce szkołę pasywną. Współautor strategii rozwoju Gminy Stoszowice, Planu Rozwoju Lokalnego oraz planów odnowy wsi. Autor wielu projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej – gmina Stoszowice w latach 2004 – 2010 była w czołówce w pozyskiwaniu środków unijnych na Dolnym Śląsku. Pasjonat kolarstwa MTB Enduro, zaprojektował i wybudował  trasy singletrack w Srebrnej Górze. Współzałożyciel Strefy MTB Sudety największego systemu tras MTB w Polsce.

Marcin Gwóźdź

marcin gwozdzMagister inżynier, absolwent politechnik wrocławskiej i poznańskiej. Wieloletni prezes firmy wodociągowej, którą reprezentował w Izbie Gospodarczej „Wodociągi polskie”. Aktywny członek stowarzyszenia „Dolnośląskie forum wodociągowe”. Osoba uprawniona i zasiadająca w radach nadzorczych spółek z kapitałem skarbu państwa. Człowiek z praktycznym doświadczeniem w restrukturyzacji przedsiębiorstw i aktywnym wdrażaniu i wspieraniu procesów związanych z filozofią Lean Manufacturing. Dzięki swojemu doświadczeniu, autor niestandardowych rozwiązań w branży wodociągowej.

Andrzej Kociński

kocinski(ur. 1952r.) Inżynier budownictwa lądowego – projektant konstrukcji budowlanych, absolwent Politechniki Krakowskiej (1979r)
35-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące: kierownictwo i nadzory robót budowlanych, projektowanie konstrukcji budynków i budowli inżynierskich (murowanych, drewnianych, stalowych, żelbetowych).
Od 12-tu lat profesjonalnie związany jako projektant i inspektor nadzoru inwestorskiego z ratowaniem i renowacją obiektów zabytkowych obejmujących:
Zamek w Witostowicach, Remont Hali Stulecia we Wrocławiu (I-etap), Twierdza Srebrna Góra, Zamek w Ząbkowicach Śląskich, Kościół p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Ząbkowicach Śl., Zespół Pałacowy w Gorzanowie, Kościół p.w. Św. Józefa Robotnika w Ponikwie, Kościół p.w. Wniebowzięcia Matki Boskiej w Nowej Bystrzycy, Zespół klasztorny Mniszek Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kłodzku, Remont Kanału Młynówki wraz z rewitalizacją otoczenia kanału – w ramach Programu Rewitalizacji Wyspy Piasek w Kłodzku, Remont i rewitalizacja Wiaduktu Żdanowskiego dawnej Koleji Sowiogórskiej , Projekt Podziemnej Trasy Turystycznej – Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców w miejscowości Krobica, Remont zabytkowej kamienicy w Lądku Zdroju, Modernizacja Bulwarów Odry Śródmiejskiej na odcinku od Mostu Grunwaldzkiego do Mostu Tumskiego.